Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Tomasz Knapik nie żyje.

Tomasz Knapik

Dotarły do mnie przykre wieści. Wczoraj nad ranem zmarł legendarny polski lektor filmowy – Tomasz Knapik. Jego głos towarzyszył mi przez całe dzieciństwo, okres dorastania… setki filmów akcji, sztuk walki, które miały wpływ na moje życie. Każdy tytuł, który wychodził na VHS, czy w telewizji miał swoją dodatkową wartość właśnie dzięki Panu Tomaszowi. Gdyby nie jego głos patrzyli byśmy w inny sposób na te produkcje, dzięki niemu nabierały one wartości i znaczenia, a w pamięci pozostaną nam setki wspaniałych dialogów, czy tekstów filmowych. Dziękuję za każdy z nich, za każde słowo.

Miejsce na Twoją reklamę.

Chciałem Was poinformować, że dzisiaj zmarł mój Tata, Tomasz Knapik . Jak część z Was wie, od ponad dwóch miesięcy walczył z ciężkim kryzysem chorobowym. Wszyscy mieliśmy nadzieję, że mu się uda. Niestety. Był Głosem w naszych domach, naukowcem i wykładowcą Politechniki Warszawskiej. Ukochanym Ojcem i Dziadkiem. W przyszły czwartek skończyłby 78 lat. Odszedł we śnie, nad ranem. Dołączył do mojej MamyMaciej Knapik

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Przemowa motywacyjna, która daje do myślenia. Jest to oczywiście jedna z najlepszych scen z serii filmów “Rocky”. Rozmowa z synem.

VIDEO BLOG

Postanowiłem podłożyć własny głos pod jedną z najlepszych scen w filmie “Tylko dla najlepszych” z Markiem Dacascosem. Męska pogawędka na boisku.

AKTUALNOŚCI

To jeden z tych filmów, które mają klimat starych kaset VHS, mimo, że jest zrealizowany nowocześnie. Szykuje się gruby rozpierdol. Zdjęcia do filmu “Niepokonany...