Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Three Coyotes”, czyli kolejny film od JCVD.

Mamy kolejną dawkę wiadomości z Festiwalu Filmowego w Cannes. Na budynkach został rozwieszony olbrzymi plakat kolejnej produkcji z Jean-Claude Van Damme. Mowa tutaj o westernie zatytułowanym “Trzy Kojoty” (“Three Coyotes”). Jeszcze nie mamy żadnych informacji na temat tego filmu oprócz zdjęcia powyżej – czytaj Kristopher Van Damme w obsadzie. Wygląda na to, że aktor powróci na pustynie po prawie 20 latach, bo tyle czasu minęło od filmu “Piekielna Walka” (“Inferno”).

Miejsce na Twoją reklamę.

Oficjalne stanowisko JCVD do swoich przyszłych projektów wygląda następująco. Na premierę czeka “Czarna Woda” (“Black Water”) i trzy kolejne filmy, które są w fazie po-produkcyjnej, czyli w montażowni. Chodzi o “Umrzemy Młodo” (“We Die Young”), “Wykidajło” (“The Bouncer”) i “Pełnia Miłości” (“Full Love”). Oprócz tych projektów aktor zapewnił, że rozpoczyna pracę nad “Double X2 Action” i właśnie “Three Coyotes”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Niestety nie padła żadna informacja odnośnie planowanych wcześniej sequeli – “Lwie Serce 2” (“Lionheart 2”) i “Quest 2” (“The Quest 2”). Może to świadczyć o tym, że filmy te zostają odsunięte na dalszy plan… póki co.

Źródło: RodinEnt

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...