Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Terry Crews oficjalnie opuszcza “Niezniszczalnych 4”?

Wszyscy fani Kina Sztuk Walki i Akcji z pewnością wyskoczyli z krzeseł dowiadując się, że “Niezniszczalni 4” (“The Expendables 4”) jednak powstaną. Niestety, ale mamy pierwszą złą informację odnośnie tego projektu. Terry Crews, czyli jeden z podstawowych filarów produkcji odmawia udziału w filmie. Spokojnie, nie ma co się złościć na Crewsa. Podobno producent Avi Lerner mu telefonicznie groził. Nic dziwnego, że w takiej atmosferze odpuścił sobie udział w filmie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Bywa tak, że producenci filmowi mają wpływ na nie jedną karierę. Można łatwo przypomnieć sobie o kłótni Lernera ze Stallonem. W skutek tego konfliktu “Niezniszczalni” zostali zatrzymani. Panowie się dogadali i ekipa wejdzie na plan zdjęciowy w przyszłym roku. Niestety atmosfera jest napięta… przynajmniej na lini Crews – Lerner. O co dokładnie poszło?

Terry Crews wniósł oskarżenie  przeciwko agentowi Adamowi Venitowi i firmie zajmującej się talentami – William Morris Endeavour. Chodziło o molestowanie seksualne na Hollywoodzkiej imprezie w 2016 roku. Trzeba przyznać, że sprawa jest mocno nietypowa. Zazwyczaj to kobiety oskarżają o molestowanie gwiazdy Hollywood.

Miejsce na Twoją reklamę.

Avi Lerner rozmawiał na ten temat z Crewsem mówiąc mu, że “może mieć kłopoty” jeśli nie wycofa oskarżeń. Była to zdecydowanie forma groźby. Chodzi o to, że tam jeden drugiego kryje w dobie afer seksualnych. Lerner jest zamieszany w sprawę i tym samym Terry musiał odmówić udziału w jego filmie. Sam już nie wiem co się w tym Hollywood odpierdala. W każdym razie wielka szkoda, że Terry zrezygnował. Nie znam szczegółów sprawy, więc nie oceniam, ale jest to niecodzienna sytuacja.

Źródło: MovieWeb

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Sylvester Stallone podpisał kontrakt na udział w filmie “Na Krawędzi 2”. To dobra okazja, żeby przyjrzeć się bliżej nadchodzącym filmom herosa Kina Akcji. Już...

VIDEO BLOG

Przygotowałem materiał, w którym przedstawiam nadchodzące filmy akcji i sztuk walki, których premiera odbędzie się w 2023 roku. Największe zestawienie ponad 60 produkcji i...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...