Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Sylvester Stallone wyreżyseruje serial “Nocny Jastrząb” z Frankiem Grillo?

"Nocny Jastrząb" - Sylvester Stallone

Ostatnio informowałem, że oficjalnie potwierdzono, że serial “Nocny Jastrząb“, który jest remakiem filmu z 1981 roku powstanie. Jak już wiemy, Sylvester Stallone zatrudnił do roli głównej swojego kumpla Franka Grillo (“Poziom Mistrza”, 2021). Wiadomo również, że Stallone w serialu wystąpi, ale nie jest pewne, czy będzie to większa rola, czy epizod. Jest też producentem, w końcu tytuł wyjdzie z pod ręki Balboa Productions. Teraz mam kolejne potwierdzenie – Sly wyreżyseruje ten serial.

Miejsce na Twoją reklamę.

Wygląda na to, że odtwórca roli Deke DaSilvy ma naprawdę spory sentyment do tej produkcji. Przypominam, że w oryginale towarzyszył mu Billy Dee Williams jako Matthew Fox, a w rolę terrorysty Wulfgara wcielił się Rutger Hauer. Film z 1981 roku wyreżyserował Bruce Malmuth, który kilka lat później zrealizował “Wygrać ze Śmiercią” z Stevenem Seagalem.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...