Sylvester Stallone w zwiastunie filmu „Plan Ucieczki 2”.

„Plan Ucieczki 2” z Sylvestrem Stallone doczekał się oficjalnej zapowiedzi.

Plan Ucieczki 2 ("Escape Plan 2: Hades") - Sylvester Stallone

Wreszcie, bo po ponad 3 latach przerwy zobaczymy Sylvestra Stallone w filmie akcji, czyli tym co lubimy najbardziej. Prace nad sequelem „Planu Ucieczki” miały się dobrze w zeszłym roku, ale później była cisza. Ta właśnie cisza została właśnie przerwana. Otrzymaliśmy od producentów oficjalny plakat promujący film i przede wszystkim zwiastun.

Chyba każdy był przekonany, że po sukcesie „Creeda” kariera Sly’a ruszy do przodu, niestety nic z tych rzeczy. Od tego czasu nasz bohater wystąpił w „Strażnikach Galaktyki 2” i odcinku serialu „Tacy Jesteśmy”. Trzeba powiedzieć jasno, to lipa. Nie tego oczekujemy. Na szczęście sprawy mają się tak, że premiera najbliższego filmu odbędzie się 21 lipca. Co więcej, wkrótce później ma ruszyć kampania promocyjna „Planu Ucieczki 3”, który jest już w fazie po-produkcyjnej.

Stallone w tematyce więziennej odnajduje się doskonale, wystarczy wrócić do takich tytułów jak „Osadzony”, czy „Tango i Cash”. Zastanawiałem się jednak co po „Planie Ucieczki” scenarzyści wykombinują, żeby przykuć naszą uwagę. Wygląda na to, że odwalili kawał dobrej roboty, bo zapowiedź nowego tytułu zachęca.

Za reżyserię obrazu odpowiada Steven C. Miller (ostatnio zrobił „Pierwsze Zabójstwo” z Willisem). Do tego w obsadzie Sylvestrowi będzie towarzyszył Dave Bautista („Człowiek o Żelaznych Pięściach”, „Kickboxer”) i raper Curtis „50 Cent” Jackson („Do Utraty Sił”). Wszystko wygląda solidnie tak jak część pierwsza. Liczę na podobny poziom adrenaliny, szkoda, że bez Arnolda Schwarzeneggera. Póki co, nie pozostaje Wam nic innego jak odpalić trailer.

Źródło: Collider

„PLAN UCIECZKI 2” („ESCAPE PLAN 2: HADES”) – ZWIASTUN