Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Stallone wyprodukuje remake akcyjniaka “Gangster, Glina i Diabeł”.

Gangster, Glina i Diabeł - Don Lee

“Gangster, Glina i Diabeł” z 2019 roku to bardzo mocny koreański thriller-akcji. Scenariuszem i reżyserią zajął się Won-Tae Lee, a w roli głównej wystąpił Don Lee. Fabuła skupia się na gangsterze, który pewnego dnia zostaje zaatakowany przez psychopatycznego seryjnego mordercę. Główny bohater uchodzi z życiem i zaczynam współpracować z gliniarzem, żeby dopaść te szumowinę, co chciała go zadźgać na śmierć. Za produkcję filmu odpowiadał Stallone.

Miejsce na Twoją reklamę.

Sylvester Stallone chce teraz zrobić remake.

Film w samej Korei Południowej zarobił $23 miliony i spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem przez krytykę. Stallone jako producent uznał, że chce iść za ciosem i zrobić amerykański remake tego filmu, co więcej – do roli głównej zatrudni Don’a Lee z oryginału. Jest to dość nietypowy zabieg, bo aktor będzie musiał drugi raz zagrać prawie to samo i co trudniejsze… zrobić to tak samo dobrze.

Kadr z filmu "Gangster, Glina i Diabeł" (2019).
Kadr z filmu “Gangster, Glina i Diabeł” (2019).

Kilka tygodni temu Paramount poinformował, że nabył prawda do realizacji remaku. To znaczy tyle, że coś ruszyło w temacie. Amerykański “Gangster, Glina i Diabeł” jest na wczesny etapie rozwoju. Cieszę się, że Balboa Productions będzie czuwać nad projektem. Przyznam szczerze, że widziałbym w tym filmie Stallone’a w jednej z ról. Niestety jest cisza w tym temacie. Zobaczymy jak projekt się rozwinie.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...