Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Stallone potwierdza spin-off “Niezniszczalnych” z Jasonem Stathamem w roli głównej.

"Christmas Story" - Jason Statham, Sylvester Stallone

Wczoraj informowałem, że “Niezniszczalni 4” (“The Expendables 4”) powstaną, a zdjęcia rozpoczną się prawdopodobnie jesienią tego roku. Jak się okazuje, to prawda, ale nie do końca. Ponieważ planowany projekt będzie spin-offem serii, a w roli głównej wystąpi Jason Statham. Te doniesienia właśnie potwierdził szef brygady – Sylvester Stallone. Zaskoczeni?

Miejsce na Twoją reklamę.

Ja jestem. Nie spodziewałem się takiego obrotu spraw, co prawda gdzieś krążyły plotki o spin-offie, ale nie sądziłem, ze może on zastąpić oryginalną “czwórkę”. A wygląda na to, że taka sytuacja ma właśnie miejsce. Tytuł nowego projektu to “Christmas Story”, a zdjęcia do niego rozpoczną się już w październiku.

Pojawia się pytanie, czy ekipa “Niezniszczalnych” również pojawi się w filmie? Myślę, że tak, ale w okrojonej czasowo wersji. Zaangażowanie w nową odsłonę potwierdzali już Schwarzenegger i Lundgren, pewnie zostaną dokoptowane jeszcze jakieś znane nazwiska, chciałbym się mile zaskoczyć. Niestety nie ma tu pewników, z pewnością niedługo dowiemy się kto pojawi się w opowieści o Christmasie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jedno jest pewne, Terry Crews odpada z powodu konfliktu, o którym już kiedyś pisałem, reszta ekipy jest otwarta na projekt. Czekam na więcej.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...