8 czerwca 2018 roku będzie miał premierę nowy film z Gary Danielsem – “Astro”. Gość, którego możecie znać z takich tytułów jak “Miejski Łowca” (był przeciwnikiem Jackie Chana), czy “Krwawej Pięści IV” (tam mierzył się z Donem Wilsonem). To nie wszystko, ponieważ Gary wystąpił jako główny bohater w kilku fajnych akcyjniakach typu “Mroczna Triada”, czy “Furia”. W kinach go oglądaliśmy ostatni raz za sprawą pierwszy “Niezniszczalnych”, gdzie zaprezentował kilka dobrych kopnięć.
Gary Daniels ma wierne grono fanów, dzięki temu wciąż jest angażowany do ról głównych. Niestety te w ostatnim czasie są słabe. Podobnie ma się sprawa z nowym tytułem. To thriller połączony z sciene-fiction. Być może obejrzycie ten film z miłości do Danielsa, lub tak po prostu, żeby sprawdzić jaki to gniot. Cały czas mam wielką nadzieję, że facet wróci na dobrą drogę i dostanie ciekawe role. Ma umiejętności i potrafi “lać po mordzie”.
Film będzie opowiadał historię miliardera, który prywatnie odkrywa kosmos i wraca na Ziemię z istotą. Znalazł ją na nowej planecie.
Źródło: FirstShowing
“ASTRO” (“ASTRO”) – ZWIASTUN