Scott Adkins rozprawi się z szumowinami w kosmosie. Zwiastun filmu „Szturm”.

Scott Adkins będzie walczył w kosmosie. Zapowiedź thrillera „Szturm”.

Szturm ("Incoming") - Scott Adkins

Wczoraj miałem przyjemność pokazać Wam zwiastun najnowszej produkcji z udziałem Scotta Adkinsa, chodzi o film „Zapłata”. To nie koniec świeżych projektów od aktora. Ponieważ dzisiaj przedstawiam kolejną zapowiedź, tym razem kosmicznego thrillera – „Szturm” („Incoming”). Wygląda na to, że w najbliższym czasie będziemy mieli wysyp filmów od następcy Jeana-Claude Van Damme.

Za reżyserię produkcji „Szturm” odpowiada Eric Zaragoza, a za scenariusz Jorge Saralegui („Nocny Pociąg z Mięsem”). Cały film był realizowany w Serbii. Wiele filmów na bałkańskim lądzie nie powstało z naszego gatunku, ale z tego co pamiętam była tam filmowana „Zbroja Boga” z Jackie Chanem. Premiera „Incoming” dzisiaj w USA. W Polsce pewnie za jakiś czas prosto na DVD.

Międzynarodowa Stacja Kosmiczna staje się więzieniem przejętym przez terrorystów. Nikt nie może do niej wejść, ani się z niej wydostać. W momencie, w którym przestępcy chcą skierować pocisk na Moskwę tylko pilot wahadłowca może stawić im czoła. Inne zamiary ma jednak nieuczciwy agent CIA (Scott Adkins).

Źródło: Deadline.com

„SZTURM” („INCOMING”) – ZWIASTUN