Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Samarytanin” z Sylvestrem Stallone. Informacje i data premiery.

"Samaritan" - Sylvester Stallone

Po raz ostatni widziałem Sylvestra Stallone na dużym ekranie w 2019 roku. Mam oczywiście w głowie premierę filmu “Rambo V: Ostatnia Krew”. Były ciary na łapach, było brutalnie. Od tego czasu wiele się dzieje, ale nic nie wychodzi, a my jako fani musimy po raz kolejny uzbroić się w cierpliwość. Wiem, ze dam radę jeszcze trochę wytrzymać, poczekać, ale czuję mocny głód na coś mocnego od włoskiego ogiera. Tego apetytu nie zaspokoi mi jego głos podłożony pod Króla Rekina w “Legionie Samobójców” (2021). Czekam na “Samarytaniana” i prawdziwe uderzenie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Sylvester Stallone jako superbohater. O czym będzie film?

“Samaritan” jest inspirowany filmami – „Szukając Siebie” (2000) – w roli głównej zmarły niedawno Sean Connery oraz „Niezniszczalny” (2000) – Bruce Willis i Samuel L. Jackson. Sama fabuła ma się skupiać na historii młodego chłopaka, która natrafia na legendarnego zbrodniarza, który zaginął kilkadziesiąt lat wcześniej i został uznany za zmarłego. To ma być thriller z przesłaniem. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Sylvester Stallone - Samaritan
Sylvester Stallone na planie filmu “Samarytanin” (2022).

Reżyser Julius Avery postanowił wyjaśnić, dlaczego uważa Stallone za idealnego kandydata na superbohatera. Stwierdził, że tak naprawdę nigdy nie było superbohaterów, tylko herosi Kina Akcji, a Sly wpisuje się w ten gatunek najlepiej. W dodatku nadal jest sprawny fizycznie i świetnie prezentuje się na ekranie.

“Samarytanin” – kiedy premiera?

No właśnie, wielu z Was zastanawia się co z tym superbohaterskim thrillerem i kiedy w końcu wejdzie do kin. Też się zastanawiałem, bo na początku premierę miał mieć w grudniu 2020 roku… no ale przesunięto zdjęcia z powodu pandemii i zmieniono datę na czerwiec 2021 roku. Potem zdjęcia dokończono i film wylądował w fazie post-produkcji. Obecnie już coś można powiedzieć, bo temat się wyklarował.

Miejsce na Twoją reklamę.
Samaritan - Sylvester Stallone
Sylvester Stallone na planie filmu “Samarytanin” (2022).

Sprawa jest dość prosta i myślę, że powinna nas cieszyć. Montaż filmu i efekty są już skończone, czyli wszystko gotowe. Dystrybutor United Artists chce premiery kinowej z dużą pompą, a nie premiery na platformie streamingowej. I to jest powód, dla którego musimy poczekać do 26 sierpnia 2022. Przynajmniej o takiej dacie poinformowano na BoxOfficeMojo. Pożyjemy, zobaczymy. Czekam na zwiastun i liczę, że plan wypali.

Okładka “Samarytanina”.

W sieci pojawił się już pierwszy przedsmak filmu poza samymi zdjęciami z planu. Jest to plakat, a raczej jedna z jego pierwszych wersji w bardzo słabej jakości. Niestety, ale musimy jeszcze trochę poczekać aż ruszy prawdziwa machina marketingowa i dostaniemy tak zwane “mięso”.

"Samarytanin" (2022)
Plakat filmu “Samarytanin” (2022).

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Sylvester Stallone – król Kina Akcji działa na pełnych obrotach. Postanowiłem zebrać w jedno miejsce wszystkie jego nowości i przyszłe projekty filmowe takie jak...

VIDEO BLOG

Sylvester Stallone podpisał kontrakt na udział w filmie “Na Krawędzi 2”. To dobra okazja, żeby przyjrzeć się bliżej nadchodzącym filmom herosa Kina Akcji. Już...

VIDEO BLOG

Kolejna dawka “RE: AKCJI”, czyli moich odpowiedzi na Wasze komentarze. Dzisiaj głównym tematem jest Jean-Claude Van Damme i jego niedocenione produkcje. Nie zabrakło też...

VIDEO BLOG

“Creed III”. Postanowiłem powiedzieć kilka słów na temat nowej produkcji. Czy Michael B. Jordan udźwignął debiut reżyserski? Czy “Creed III” dał sobie radę bez...