Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Samarytanin” z Sylvestrem Stallone. Informacje i data premiery.

"Samaritan" - Sylvester Stallone

Po raz ostatni widziałem Sylvestra Stallone na dużym ekranie w 2019 roku. Mam oczywiście w głowie premierę filmu “Rambo V: Ostatnia Krew”. Były ciary na łapach, było brutalnie. Od tego czasu wiele się dzieje, ale nic nie wychodzi, a my jako fani musimy po raz kolejny uzbroić się w cierpliwość. Wiem, ze dam radę jeszcze trochę wytrzymać, poczekać, ale czuję mocny głód na coś mocnego od włoskiego ogiera. Tego apetytu nie zaspokoi mi jego głos podłożony pod Króla Rekina w “Legionie Samobójców” (2021). Czekam na “Samarytaniana” i prawdziwe uderzenie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Sylvester Stallone jako superbohater. O czym będzie film?

“Samaritan” jest inspirowany filmami – „Szukając Siebie” (2000) – w roli głównej zmarły niedawno Sean Connery oraz „Niezniszczalny” (2000) – Bruce Willis i Samuel L. Jackson. Sama fabuła ma się skupiać na historii młodego chłopaka, która natrafia na legendarnego zbrodniarza, który zaginął kilkadziesiąt lat wcześniej i został uznany za zmarłego. To ma być thriller z przesłaniem. Zapowiada się naprawdę ciekawie.

Sylvester Stallone - Samaritan
Sylvester Stallone na planie filmu “Samarytanin” (2022).

Reżyser Julius Avery postanowił wyjaśnić, dlaczego uważa Stallone za idealnego kandydata na superbohatera. Stwierdził, że tak naprawdę nigdy nie było superbohaterów, tylko herosi Kina Akcji, a Sly wpisuje się w ten gatunek najlepiej. W dodatku nadal jest sprawny fizycznie i świetnie prezentuje się na ekranie.

“Samarytanin” – kiedy premiera?

No właśnie, wielu z Was zastanawia się co z tym superbohaterskim thrillerem i kiedy w końcu wejdzie do kin. Też się zastanawiałem, bo na początku premierę miał mieć w grudniu 2020 roku… no ale przesunięto zdjęcia z powodu pandemii i zmieniono datę na czerwiec 2021 roku. Potem zdjęcia dokończono i film wylądował w fazie post-produkcji. Obecnie już coś można powiedzieć, bo temat się wyklarował.

Miejsce na Twoją reklamę.
Samaritan - Sylvester Stallone
Sylvester Stallone na planie filmu “Samarytanin” (2022).

Sprawa jest dość prosta i myślę, że powinna nas cieszyć. Montaż filmu i efekty są już skończone, czyli wszystko gotowe. Dystrybutor United Artists chce premiery kinowej z dużą pompą, a nie premiery na platformie streamingowej. I to jest powód, dla którego musimy poczekać do 26 sierpnia 2022. Przynajmniej o takiej dacie poinformowano na BoxOfficeMojo. Pożyjemy, zobaczymy. Czekam na zwiastun i liczę, że plan wypali.

Okładka “Samarytanina”.

W sieci pojawił się już pierwszy przedsmak filmu poza samymi zdjęciami z planu. Jest to plakat, a raczej jedna z jego pierwszych wersji w bardzo słabej jakości. Niestety, ale musimy jeszcze trochę poczekać aż ruszy prawdziwa machina marketingowa i dostaniemy tak zwane “mięso”.

"Samarytanin" (2022)
Plakat filmu “Samarytanin” (2022).

Miejsce na Twoją reklamę.
ARTYKUŁY

W ostatnim czasie media mocno bombardują nas informacjami o tym, że Sylvester Stallone i Jennifer Flavin rozstają się po 25-ciu latach małżeństwa. Trwa to...

ROCK

Nie wiem jak to jest z młodszymi słuchaczami i fanami filmów akcji, ale każdy stary wyjadacz na pewno zna hit zespołu Survivor o tytule...

AKTUALNOŚCI

Na 2023 rok przewidziana jest premiera filmu “Niezniszczalni 4” z Jasonem Stathamem, Sylvestrem Stallonem, Dolphem Lundgrenem, Tonym Jaa, Iko Uwaisem i Andy Garcią. Niestety...

AKTUALNOŚCI

Konflikt Sylvestra Stallone z producentem serii “Rocky” i “Creed” Irvinem Winklerem nabrał rozpędu przed wczoraj. Powodem kolejnego zaognienia sytuacji okazała się być zapowiedź filmu...