Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Rocky vs Drago” wejdzie do kin w tym roku. Znamy datę premiery.

"Rocky vs Drago" - Sylvester Stallone

Wszyscy fani serii “Rocky” już nie mogą się doczekać premiery wersji reżyserskiej czwartej części, której tytuł brzmi “Rocky vs Drago”. Czwarta odsłona serii odniosła największy sukces komercyjny zarabiając na świecie ponad $300 milionów. To kwota ze sprzedaży kinowej, można spokojnie liczyć, że dużo więcej ta produkcja zgarnęła na rynku VHS.

Miejsce na Twoją reklamę.

Sylvester Stallone włożył mnóstwo serducha w ten projekt, po to, żeby nadać mu nowe życie. Mamy gwarantowany szeroki ekran i jakość 4K. “Rocky 4” nabrał nowego życia i został przemontowany z najwyższą dbałością o szczegóły. Kilka scen wyleciało, kilka zostało dodanych, takich, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Stallone podczas pandemii nie siedział na dupie, praca nad tym pasjonackim projektem zajęła mu kilka miesięcy.

Co ważne i właściwie niespotykane, wersja reżyserska “Rocky vs Drago” trafi do kin, a premiera odbędzie się 11 listopada tego roku. Czekam z niecierpliwością, bo ta produkcja zasługuje na drugie życie. Wiem, że Stallone jest zapracowany, ale z chęcią obejrzałbym jeszcze kilka jego produkcji w wersji reżyserskiej, może kiedyś się za coś tam weźmie. Póki co czekam z niecierpliwością, jeszcze tylko 3 miesiące. Wierzę też, że jakiś polski dystrybutor coś podziała, żebyśmy mogli też u nas to zobaczyć na dużym ekranie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...