Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Ostatni epicki film sztuk walki od Van Damme’a nadchodzi – “Headlock”.

Jean-Claude Van Damme - Headlock

Jean-Claude Van Damme marzy o tym, żeby zrealizować swój ostatni wielki film sztuk walki. Fani gatunku oczywiście znają takie tytuły jak “Krwawy Sport” (1988), “Kickboxer” (1989), czy “Quest” (1996). Każdy z tych filmów miał coś w sobie, co sprawiło, że JCVD utkwił nam mocno w pamięci i był dla nas bohaterem w dzieciństwie lub młodości. Wygląda na to, że prace nad tytułem “Headlock” powoli ruszają, a film wreszcie powstanie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Pewnie jesteście ciekawi co to jest ten “Headlock”? To tak naprawdę nowy tytuł dla filmu, który w planach aktora jest już od ponad 10 lat. Projekt ten nosił roboczą nazwę “Karate”, “Pit Bull”, a później “The Tower”.. W każdym razie warto, żebym napisał o faktach. A faktem jest, że “Headlock” został napisany przez twórcę Oscarowego “Greenbooka”. Nieźle co? Taka informacja elektryzuje. Dobry scenarzysta to podstawa, tutaj mamy pierwszą ligę.

JCVD zaznaczył również, że film będzie wielopłaszczyznowy i co ciekawe, że wystąpi w nim jeszcze jedna duża gwiazda gatunku. Nawet wspomniał, że chciałby go zrealizować w Australii. W każdym razie temat poszedł na przód, bo aktor coraz częściej wspomina o tym projekcie i nawet ostatnio odwiedził swojego trenera z lat młodości, żeby przedyskutować przygotowania do roli. Czekam z niecierpliwością.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: CityOnFire

Miejsce na Twoją reklamę.
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...