Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Obejrzyj zwiastun “Samarytanina” z Sylvestrem Stallone.

Samarytanin - Zwiastun

Dwa dni temu informowałem o tym, że nowy thriller-akcji “Samarytanin” z Sylvestrem Stallone będzie miał premierę za miesiąc – 26 sierpnia 2022 roku na platformie streamingowej Prime Video. Dostaliśmy plakat i kilka zdjęć, ale brakowało tego co najważniejsze, czyli zwiastuna video. Mam dla Was dobre wieści, właśnie wyszła ponad dwuminutowa oficjalna zajawka filmu. Teraz wiemy czego się spodziewać, na całe szczęście wygląda to dobrze, ale… z szerszym komentarzem pozwolę sobie poczekać do czasu, kiedy obejrzę tą produkcję.

Miejsce na Twoją reklamę.

Stallone będzie prał gnidy po ryjach mając super-moce.

W 2000 roku reżyser M. Night Shyamalan wziął pod swoje skrzydła gwiazdę kina akcji – Bruce’a Willis’a i zmienił go w superbohatera za sprawą filmu “Niezniszczalny”. Teraz nadeszła kolej na Sylvestra Stallone. I sam pomysł zapowiada się ciekawie. Już nie wielu dowierza, że Sly potrafi natłuc komuś po gębie, bo za stary, bo to, bo tamto. No to teraz ten siwy starszy Pan ma super-moce i wszystko jest możliwe.

Kadr z filmu "Samarytanin" (2022).
Kadr z filmu “Samarytanin” (2022).

Fabuła opowiada o młodym chłopaku, który przypadkiem natrafia na legendarnego zbrodniarza, zaginionego ponad 20 lat temu superbohatera. “Samarytanin” (w tej roli Sylvester Stallone) da dzieciakowi kilka lekcji życia i sprawi łomot oprychom. Za stołkiem reżyserskim zasiadł Julius Avery (“Operacja Overlord”, 2018), a scenariusz napisał Bragi F. Schut (“Escape Room”, 2019).

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...