Mel Gibson i Michelle Yeoh w filmie akcji „Boss Level”.

Zakończono zdjęcia do nowej produkcji z Melem Gibsonem i Michelle Yeoh.

"Boss Level" - Michelle Yeoh

Michelle Yeoh, aktorka malezyjskiego pochodzenia z doskonałymi zdolnościami w sztukach walki. Na polskim rynku znaliśmy ją już od początku kariery – „Wojownicy”, czy „Projekt S”. Później zdobyła Hollywood – „Wyznania Gejszy”, czy najnowszy hit „Bajecznie Bogaci Azjaci”, który zarobił już ponad $230 milionów. Teraz zakończono pracę nad akcyjniakiem, w którym główną rolę gra Mel Gibson – „Boss Level”.

Najnowsza produkcja będzie opowiadać historię emerytowanego agenta służb specjalnych, który utkwił w pętli czasowej. A dokładniej w dniu swojej śmierci.

Wygląda na to, że cała historia będzie miała lekki klimat science-fiction. To brzmi ciekawie. Od razu do głowy przychodzą mi takie tytuły jak „Strażnik Czasu” z JCVD, „Looper” z Willisem, czy „Deja Vu” z Washingtonem. Za reżyserię odpowiada Joe Carnahan, które zrealizował „Przetrwanie” z Liamem Neesonem. Wszystko wygląda jeszcze lepiej jak do obsady dorzucimy Naomi Watts i Franka Grillo. Pozostaje czekać na efekty. Premiera już 16 sierpnia 2019 roku.

Źródło: Deadline