Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Jean-Claude Van Damme zagra czarny charakter w filmie sztuk walki – “Battle Run”?

Jean-Claude Van Damme

Jakiś czas temu Jean-Claude Van Damme poinformował fanów o kilku projektach, nad którymi pracuje. Wydaje się, że najbliższymi filmami, które się ukażą są “The Last Mercenary” produkcji Netflixa oraz zrealizowany ponad 10 lat temu “Frenchy” (znany również jako “Full Love”, “The Eagle Path”, czy “Soldiers”). Aktor wspomniał również o projekcie pod tytułem “Battle Run”. Zainteresowało mnie to, ponieważ pierwszy raz usłyszałem o tej produkcji.

Miejsce na Twoją reklamę.

Co ciekawe, ma być to film sztuk walki. Van Damme mówiąc o pomyśle zaznaczył, że będzie to coś w stylu “Wejścia Smoka” (1973) i “Krwawego Sportu” (1988), tylko w audio-wizualnym świecie. Cokolwiek to znaczy, ponieważ sam do końca nie zrozumiałem konceptu na “Battle Run”. Z tego co udało mi się wyłapać to ludzie mają za pośrednictwem tajnej strony z tajnym kodem oglądać uliczne walki i obstawiać zwycięzców online. Jedno jest pewne, JCVD ma zagrać czarny charakter.

Póki co “Battle Run” jest w fazie negocjacji, nie wiadomo na 100%, czy powstanie, ale pomysł dość ciekawy. Chociaż z mojej perspektywy wolałbym oglądać jak Jean-Claude leje innych po ryjach, a nie inni go. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Będę informował na bieżąco.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: YouTube

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

Jean-Claude Van Damme zdecydowanie chce w końcu zrealizować swój ostatni epicki film sztuk walki. W materiale video odnoszę się do nowych informacje na temat...

AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.