Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Jean-Claude Van Damme wejdzie na plan filmu “Falconman”.

Kino Sztuk Walki jako pierwsze informuje o nowym projekcie Jeana-Claude Van Damme. Z własnego źródła wiem, że aktor ma wejść na plan zdjęciowy “Falconmana” już w przyszłym miesiącu, tuż po premierze “We Die Young”. Nie wiem, czy film o superbohaterze to dobra droga dla belgijskiego karateki, ale niech działa. Realizacja filmu jest planowana już od 2013 roku.

Miejsce na Twoją reklamę.

“Falconman” przeleżał sporo czasu w szufladzie. Szukano producentów, którzy sfinansują projekt. Wygląda na to, że się udało. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Anthony Hickox (odpowiadał film “Zatopieni” ze Stevenem Seagalem i Gary Danielsem). Do obsady filmu dołączył już Chris Pang (“Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok 2”).

Amira jest piękną i wykształconą krewną Osamy Bin Ladena, który odpowiadał za tak 11 września na Word Trade Center. Stworzyła nową technologię mini dronów kamikaze, które dzięki swojej sztucznej inteligencji są w stanie zaatakować najważniejsze punkty w państwie. W roku 2021 jest planowany atak na prezydenta Stanów Zjednoczonych, w 20 rocznicę ataku na WTC. Tylko superbohater Falconman (Jean-Claude Van Damme) wraz ze swoją wyspecjalizowaną w sztukach walki ekipą jest w stanie udaremnić atak.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: KinoSztukWalki

Miejsce na Twoją reklamę.
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...