Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Jean-Claude Van Damme w dramacie “We Die Young”.

Z pewnością nie jest to tytuł, na który czekacie. A to błąd. Po bardzo dobrym filmie – “Gotowy Na Wszystko” (“Lukas”) myślę, że warto. Thriller z zeszłego roku tak mnie zaskoczył, że zbieram zęby z podłogi do teraz. To jeden z jego najlepszych filmów po 2000. roku. Nie żartuję. Myślę, że udział w dramacie “We Die Young” to rewelacyjna droga dla Jean’a-Claude Van Damme’a.

Miejsce na Twoją reklamę.

Gwiazda “Krwawego Sportu” (1988) weźmie udział w drugiej edycji Mammoth Film Festival, który odbędzie się w dniach 7-11 lutego. Myślę, że to świetny przedsmak reżysera Liora Gellera, który odpowiada również za scenariusz. Oficjalna premiera ma się odbyć tuż po festiwalu – 12 lutego. Czekam z niecierpliwością na zwiastun.

Waszyngton to symbol wolności u władzy w oczach naszego narodu i reszty świata. W cieniu pomników i majestatycznych budynków rządowych leży świat podziemi bardzo dalekich od wizerunku stolicy. Rządzą nim brutalne gangi i handlarze narkotyków.

Miejsce na Twoją reklamę.

Film będzie opowiadać historię weterana, który pomaga dzieciakom zanurzonym w brudnym świecie narkotyków, w Waszyngtonie.

Źródło: TheHollywoodReporter

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...