Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Han So Hee w serialu akcji Netflixa “My Name”. Zwiastun i data premiery.

"My Name" - Han So Hee

Koreańska aktorka Han So Hee została zaangażowana do roli głównej w serialu akcji “My Name”, znanego również pod tytułem “Undercover” (“Pod Przykrywką”). Netflix zapowiedział 8 odcinków i premierę na 15 października. Zwiastun wygląda zachęcająco, więc z chęcią obejrzę. Ostatnimi czasy miałem okazję zobaczyć kilka koreańskich produkcji i byłem pod wrażeniem.

Miejsce na Twoją reklamę.

Opowieść o kobiecie, która dołącza do kręgu przestępczości zorganizowanej i infiltruje policję jako tajny agent, aby dowiedzieć się prawdy o śmierci jej ojca.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...

VIDEO BLOG

Z pewnością większość fanów kina akcji zna całą serię filmów “Rambo” z Sylvestrem Stallone. Dzisiaj postanowiłem podzielić się z Wami wiedzą na temat potencjalnego...

VIDEO BLOG

Sylvester Stallone od zawsze marzył o roli gangstera w dużej produkcji. W końcu mu się udało, już niedługo będzie miał premierę serial TULSA KING.

VIDEO BLOG

Dzisiaj szybki news na temat informacji o tym, że w planach jest nowy serial, który ma być sequelem legendarnego “Kickboxera” z Jean-Claude Van Damme.