Denzel Washington wraca do akcji w zwiastunie „Bez Litości 2”.

Denzel Washington w „Bez Litości 2”. I niech stanie się sprawiedliwość.

Bez Litości 2 ("The Equalizer 2) - Denzel Washington

Różnie bywa z aktorami z Kina Sztuk Walki i Kina Akcji… większość miała swoje pięć minut, a później gasła w niskobudżetowych gniotach. Zdarzają się jednak aktorzy wyjątkowi. I takim właśnie jest Pan powyżej. Jak widzimy w obsadzie jakiegoś filmu nazwisko Denzel Washington… to mamy pewniaka. To będzie dobry film. I to bez dwóch zdań. Klasa sama w sobie. Czas, żeby stała się sprawiedliwość, czyli zwiastun „Bez Litości 2”.

Jest to pierwszy przypadek w filmografii Washingtona, kiedy to mamy do czynienia z sequelem, ale chyba na dobre wyjdzie. Zwiastun „wypierdala” z butów i wiadomo, że mamy przed sobą produkcję z wyższej półki. „Bez Litości” było naprawdę dobre, więc nie dziwi realizacja kontynuacji. Podobnie miała się sprawa z innymi filmami akcji z Washingtonem. Wystarczy sobie przypomnieć „Deja Vu”, „Wyścig z Czasem”, czy „Człowieka w Ogniu”.

Z pewnością zobaczymy ten tytuł w polskich kinach, bo to Akcja. Niestety, ale Polscy dystrybutorzy nie mają równo pod sufitem, a udowodnili to nie dając do polskich kin dwóch nominowanych do Oscara świetnych dramatów z Washingtonem – „Płoty” oraz „Roman J. Israel, Esq.”. Wracając do tematu… Za reżyserię „Bez Litości 2” odpowiada ponownie Antoine Fuqua, autor Oscarowego „Dnia Próby”. Miłego oglądania zwiastuna. To trzeba zobaczyć.

Źródło: AgeOfTheNerd

BEZ LITOŚCI 2 („THE EQUALIZER 2”) – ZWIASTUN