Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Creed III” bez Sylvestra Stallone. Data premiery.

Creed III

Już od dłuższego czasu zastanawiałem się jak wygląda sytuacja z filmem “Creed III”. Od kilku miesięcy wyciekały pojedyncze informacje o tym, że jest w fazie przed-produkcyjnej i prawdopodobnie wkrótce rozpoczną się zdjęcia. W końcu doczekałem się konkretów. Przede wszystkim możemy być pewni, że trzecia odsłona serii powstanie, ponieważ oficjalnie potwierdzono, że trwają już zdjęcia do filmu. To z pewnością najważniejsza wiadomość.

Miejsce na Twoją reklamę.

Rocky Balboa schodzi ze sceny.

W 2018 roku po premierze “Creeda II” Sylvester Stallone pożegnał się z rolą boksera. Po sieci rozeszła się informacja, że nie wystąpi w ewentualnej kontynuacji. Teraz możemy być prawie pewni, że tak się stanie. Nikt nie wypowiada się nawet na temat jego udziału w roli epizodycznej. Wszystkie znaki na niebie wskazują na to, że Rocky Balboa odszedł na zawsze i teraz Creed będzie musiał sobie radzić całkowicie sam.

Michael B. Jordan reżyseruje.

Już wcześniej dochodziły do nas informacje, że reżyserią “Creeda III” zajmie się odtwórca tytułowej roli, czyli Michael B. Jordan. To już fakt. Jordan pracuje właśnie na planie i ma za sobą sporo ludzi, którzy wierzą, że udźwignie ciężar, który wziął na barki. Aktor podszedł do sprawy naprawdę poważnie, a w temacie reżyserii doradza mu między innymi rewelacyjny Denzel Washington. Zdobywca Oscara wierzy, że Jordan poradzi sobie tak jak należy z zadaniem.

Miejsce na Twoją reklamę.

W obsadzie nie zabraknie ekipy z poprzednich części. Potwierdzony został już udział filmowej mamy oraz dziewczyny głównego bohatera. Phylicia Rashad i Tessa Thomson z pewnością włożą w swoje postacie tyle serca co wcześniej. Co ciekawe angaż w produkcji dostał Teofimo Lopez, wybitny bokser zawodowy z niesamowitymi umiejętnościami.

“Creed III” – data premiery.

Data premiery filmu “Creed III” została już potwierdzona, co może ucieszyć fanów boksu na dużym ekranie. Produkcja oficjalnie trafi do kin 23 listopada 2022 roku.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...