Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kino Sztuk Walki | Portal o Filmach Akcji.

ZAPOWIEDZI

Brad Pitt i Hiroyuki Sandra w akcyjniaku od reżysera „Hobbsa & Shawa”.

Brad Pitt - Bullet Train

Trochę trwało zanim zacząłem doceniać Brada Pitta, zawsze wydawał mi się jakiś taki „nijaki”. Kojarzył mi się z Mattem Damonem, może też z Markiem Wahlbergiem. Aż pewnego dnia zerknąłem na filmy, które z nim oceniałem na przestrzeni lat i zauważyłem jedną zgodność, same ósemki i dziewiątki. Doszło do mnie, że gość jest bardzo dobry i zacząłem, patrzeć na niego z innej perspektywy. Teraz dostał główną rolę w filmie Akcji, co nie jest takie oczywiste patrząc na jego karierę.

Tytuł nowej produkcji to „Bullet Train”, a za jej reżyserię będzie odpowiadał David Leitch, facet, który całkiem niedawno zrealizował dobrego „Hobbsa i Shawa” z Dwaynem Johnsonem i Jasonem Stathamem. Co ciekawe do projektu dołączył również Hiroyuki Sandra („Ostatni Samuraj”, „Godziny Szczytu 3”) i na deser światowa gwiazda Lady Gaga.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Scenariusz do tego thrillera akcji powstał na podstawie powieści napisanej przez Kotaro Isakę. Film będzie opowiadać o pięciu zabójcach, którzy znaleźli się w tym samym japońskim pociągu. Jak się nie trudno domyślić – będzie się działo. Przy takich dużych produkcjach można liczyć na to, że wyjdzie z tego coś ciekawego. Projekt jest filmowany już od ponad miesiąca.

Źródło: Collider

Advertisement. Scroll to continue reading.

RECENZJE

Zastanawiałem się, czy napisać recenzję tej produkcji. Czy wpisuje się w „Kino Sztuk Walki”. W moim świecie tak, ponieważ to mój świat, w którym...