Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Wyjątkowy dokument o Franku Stallone. Zwiastun.

Frank Stallone, Sylvester Stallone

Pamiętam jak kilka miesięcy temu wykupiłem dostęp online do filmu dokumentalnego Dereka Wayne Johnsona – “40 Years Of Rocky: The Birth Of A Classic“. Wiedziałem już wtedy, że ten twórca wcześniej stworzył dokument również o reżyserze pierwszego filmu z serii “Rocky”, Johnie G. Avildsenie. Facet jest zdecydowanie utalentowany. A teraz postanowił zrealizować kolejną produkcję, tym razem poświęconą Frankowi Stallone, bratu Sly’a. To wyjątkowy projekt.

Miejsce na Twoją reklamę.

“Stallone: Frank, That Is” – taki jest tytuł. Wielki szacunek dla Johnsona, ponieważ projekty, które realizuje mogą nam fanom nakreślić naprawdę sporo rzeczy, o których wcześniej nie wiedzieliśmy. Frank Stallone zdecydowanie zasłużył na dokument, ponieważ jest wszechstronnie uzdolniony artystycznie, pisze teksty, robi muzykę, występuje od dobrych 50 lat na scenie. Oczywiście, wszystko to robi w cieniu swojego brata Sylvestra Stallone, z którego ciężko się wydostać. Zachęcam do obejrzenia zajawki. Premiera dokumentu już 19 stycznia 2021.

Źródło: FirstShowing

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Zapraszam do sprawdzenia materiału video na temat niezwykłej historii filmu “Niezniszczalni 4”. Produkcja była kilkukrotnie wstrzymywana, a jej losy wisiały na włosku. Czy Jason...

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

W końcu doczekałem się premiery serialu “Tulsa King” z Sylvestrem Stallone. Postanowiłem podzielić się z Wami kilkoma historiami i opowiedzieć o moich wrażeniach z...