Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Była dziewczyna Bonda oskarża Stevena Seagala o molestowanie seksualne.

Od pół roku Steven Seagal pada pod lawiną oskarżeń o molestowanie seksualne i nie tylko. W każdej historii jest ziarenko prawdy, a nasz bohater z dzieciństwa już nie raz został złapany na kłamstwie, a więc komu mamy wierzyć? Odpowiedź na to pytanie pozostawię Wam. Niestety, ale ja mu już nie zaufam, pomimo całego sentymentu i świetnych filmów z początku kariery. Seagal został po raz kolejny oskarżony o molestowanie, tym razem przez Rachel Grant, byłą dziewczynę Jamesa Bonda.

Miejsce na Twoją reklamę.

Aktorkę możecie kojarzyć z filmu “Śmierć Nadejdzie Jutro”, z pewnością wielu z Was ją już widziało na ekranie, ponieważ wystąpiła również w produkcji “Aż Do Śmierci” z 2007 roku, w której w roli głównej wystąpił Jean-Claude Van Damme. Do rzeczy: Rachel oskarżył Seagala o molestowanie.

Miejsce na Twoją reklamę.

Do całej sytuacji doszło w sierpniu 2002 roku, kiedy odbywały się zdjęcia próbne w Bułgarii do filmu “Czas Zemsty”. Grant postanowiła podzielić się publicznie tym co się stało, po to, żeby zgłaszało się więcej kobiet poszkodowanych przez Seagala, żeby prawda o nim w końcu wyszła na jaw.

Rachel była na spotkaniu z Seagalem i reżyserem filmu w apartamencie hotelowym. Po rozmowie na temat produkcji, reżyser opuścił apartament, a aktorka została sama ze Stevenem. Seagal kilkukrotnie prosił aktorkę o rozebranie się, po odmowach  zerwał z niej górę ubrania, która była bez ramiączek odsłaniając jej piersi i rzucił siłą ją na łóżko. Po czym powiedział: “Przypuszczam, że chcesz zobaczyć mojego fiuta” i zaczął rozpinać rozporek. “Lubię spotykać się z aktorkami, z którymi pracuję, to polepsza chemię między nami na ekranie”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Seagal ma wiele za uszami, a oskarżenie zaczynają nabierać realnego kształtu. Obecnie Departament Policji z Los Angeles prowadzi dochodzenie w sprawie oskarżenia o jeszcze inne molestowanie seksualne z 2005 i ostatnie oskarżenie o gwałt 18-letniej statystki z filmu “Na Zabójczej Ziemi”.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Postanowiłem powiedzieć kilka słów na temat konfliktu Jean-Claude Van Damme’a i Stevena Seagala. Mam nadzieję, że raz na zawsze wyjaśniłem co się stało w...

VIDEO BLOG

Wiele razy słyszałem pytanie – dlaczego Van Damme i Seagal nie występują już w filmach kinowych? Postanowiłem na nie odpowiedzieć i poruszyć też temat...

VIDEO BLOG

Postanowiłem przypomnieć wam o Stevenie Seagalu i poinformować o tym, że od dłuższego czasu nic z nim nie wychodzi. Czy to koniec kariery? I...