Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Steven Seagal oskarżony o gwałt przez aktorkę z “Na Zabójczej Ziemi”.

Przykro mi pisać takie rzeczy o bohaterach mojego dzieciństwa, ale co mam zrobić. Już straciłem siły na wylewanie frustracji w kierunku Stevena Seagala. Mamy kolejne oskarżenie, tym razem nie mówimy o napastowaniu seksualnym, a o gwałcie, a to robi różnicę. Która to już kobieta i które oskarżenie, ciężko mi zliczyć, ale chyba szóste w przeciągu ostatniego pół roku. Tym razem swoje zarzuty zgłosiła na policję Regina Simons z “Na Zabójczej Ziemi”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Aktorka podczas realizacji filmu w 1993 roku miała 18 lat. Według zeznać Steven Seagal zaprosił ją na przyjęcie do domu, jak się okazało, na przyjęciu był tylko Steven i zaproszona Regina. Po chwili już uprawiali seks, ona leżała i ciekły jej łzy, czuła, że nie może nic zrobić. Nie jestem psychologiem, ale mówi się o takim przypadku “zastygnięcie”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Simons wywodząca się z mormońskiej społeczności po rozmowie z zwierzeniu się biskupowi postanowiła nie zgłaszać sprawy aż do teraz. Ostatnio na policję poszła też modelka Faviola Davis, która została zaproszona na kasting w 2002 roku. Seagal prosił ją o odgrywanie erotycznych scen.

To przykre, ale wszystkie te przypadki oplatają kastingi do filmów, na których się wychowaliśmy. Widać tutaj jeden stały proceder, który Seagal opracował i uskuteczniał chcąc zwyczajnie zaliczać kobiety za danie im roli. Te, które mu się nie dały teraz o tym mówią głośno.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Postanowiłem powiedzieć kilka słów na temat konfliktu Jean-Claude Van Damme’a i Stevena Seagala. Mam nadzieję, że raz na zawsze wyjaśniłem co się stało w...

VIDEO BLOG

Wiele razy słyszałem pytanie – dlaczego Van Damme i Seagal nie występują już w filmach kinowych? Postanowiłem na nie odpowiedzieć i poruszyć też temat...

VIDEO BLOG

Postanowiłem przypomnieć wam o Stevenie Seagalu i poinformować o tym, że od dłuższego czasu nic z nim nie wychodzi. Czy to koniec kariery? I...