Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Steven Seagal o dziennikarkach: “Pier*olone brudne dz*wki”, “Obciągacie ch*je”.

Kilka dni temu informowałem o złej stronie bohatera kina akcji – Stevena Seagala, a dokładniej o tym, co powiedziała jedna z aktorek – Lisa Guerrero, która była na niecodziennym kastingu do filmu “W Morzu Ognia”. Seagal siedział na tronie, w szlafroku, w swoim domu i kazał jej odgrywać sceny. Wspomniałem również o tym w jaki sposób przeprowadzał kastingu do “Liberatora 2”, które miały się odbywać w jego pokoju hotelowym. Są świadkowie i są nazwiska, ale dopiero teraz podczas afery Weinsteina dotyczącej gwałtów i napaści seksualnych w Hollywood wszystko wychodzi na jaw i lawina śnieżna jest coraz większa.

Miejsce na Twoją reklamę.

O Seagalu wypowiadały się źle jego byłe żony. A jego seksistowski stosunek do kobiet sięga początku kariery, właśnie znaleziono taśmę z 1988 roku, kiedy to Steven promował “Nico: Ponad Prawem”. Taśma audio trafiła do Daily Mail, a w jej zawartości Seagal wypowiada się na temat dziennikarek używając słów “Pierdolone brudne dziwki”, “Obciągacie chuje” i wiele innych ciekawych sformułowań…. tyle, że tym razem… możliwe, że uzasadnionych.

Miejsce na Twoją reklamę.

Na taśmie Seagal komentuje swoje doświadczenia z dziennikarkami “Kiedy ktoś jest w trasie promocyjnej, mówi się o jego filmie, a nie o tym kto i z kim się pierdoli i z kim jego żona była 10 lat temu…”, “Powinny zająć się pornografią, a nie dziennikarstwem, jeśli chcą słuchać o takim gównie. Tam jest mnóstwo dziwek…”, “Większość kobiet nie lubi filmów akcji…”.

Steven Seagal wypowiada się również na temat dziennikarki, która udawała zakochaną, żeby później pisać bzdety na jego temat – “Jeśli kiedyś ją spotkam, to powiem jej w twarz, że jej miejsce jest w ZOO. Mnóstwo brudnych dziwek. Siadasz z taką małą, miłą dziewczynką, udaje, że Cię uwielbia, jesteś dżentelmanem… nieprawdopodobne”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Moim zdaniem, każdy się może wkurwić, a nazwa “hieny dziennikarskie” nie jest mi obca, ale mimo wszystko widać, że ostro się do niego dobierają, skoro wyciągają jakieś prywatne nagrania. Pewnie niedługo pojawią się jakieś kolejne rewelacje.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Postanowiłem powiedzieć kilka słów na temat konfliktu Jean-Claude Van Damme’a i Stevena Seagala. Mam nadzieję, że raz na zawsze wyjaśniłem co się stało w...

VIDEO BLOG

Wiele razy słyszałem pytanie – dlaczego Van Damme i Seagal nie występują już w filmach kinowych? Postanowiłem na nie odpowiedzieć i poruszyć też temat...

VIDEO BLOG

Postanowiłem przypomnieć wam o Stevenie Seagalu i poinformować o tym, że od dłuższego czasu nic z nim nie wychodzi. Czy to koniec kariery? I...