Scott Adkins w nowym filmie Andrzeja Bartkowiaka !

Pewnie wiecie, że mamy kilku znanych reżyserów w świecie, utalentowanych ludzi z naszej polskiej ziemi, którzy robią karierę w Hollywood. Jednym z nich jest Andrzej Bartkowiak, może kojarzycie nazwisko, a może nie… jego filmy raczej tak. Andrzej pochodzi z Łodzi i jest specjalistą od kina akcji, jego filmy są zdecydowanie dobre / bardzo dobre. Facet wie co robi, zna się na rzeczy.

Tak dla przypomnienia, Andrzej Bartkowiak wyreżyserował między innymi film „Romeo Musi Umrzeć” z Jetem Li, „Mroczną Dzielnicę” z Stevenem Seagalem, „Od Kołyski Aż Po Grób” z Jestem Li i Dacascosem oraz sequel „Ulicznego Wojownika”. Był reżyserem zdjęć przy takich produkcjach jak „Zabójcza Broń 4”, „Adwokat Diabła”, czy „Speed: Niebezpieczna Prędkość”. Robi wrażenie? Robi. Tak, za te filmy odpowiada nasz polski reżyser.

Właśnie zakończono zdjęcia do jego nowego filmu „Altar Rock”, w którym drugoplanową rolę gra Scott Adkins. Szczegóły fabuły nie są znane, ale film jest inspirowany atakiem bombowym podczas maratonu w Bostonie, czyli wydarzeniami, które całkiem niedawno miały miejsce. Czuję, że szykuje się mocny thriller. Premiera jeszcze w tym roku. Nie pozostaje nic innego jak czekać na „Niepokonanego 4”, „Savage Dog” i „Altar Rock”. Adkins – Dajesz czadu !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *