Michael Jai White odpali „Zapalnik” w nowym filmie akcji.

Michael Jai White wkrótce wjedzie na plan filmu „Zapalnik”.

Zapalnik ("Primer") - Michael Jai White

Michael Jai White nie odpuszcza. Co prawda nie jest angażowany do wysokobudżetowych produkcji, ale udaje mu się złapać większe role. Przykładem może być zapowiedziany „Zapalnik” („Primer”). Aktor ma wystąpić jako główny bohater w tym thrillerze – akcji. Towarzyszyć ma mu aktorka Amy Johnston, która również na co dzień zajmuje się pracą nad wyczynami kaskaderskimi w dużych produkcjach. Wystąpiła w filmie „Pan Wypadek” ze Scottem Adkinsem.

Za reżyserię „Primera” będzie odpowiadał mało znany, ale nie z pierwszej łapanki Brian Frank Visciglia. Scenariusz napisał Sean Crayne, który wcześniej zrobił film krótkometrażowy o tym samym tytule. Obaj Panowie działali już w gatunku horror. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Projekt jest w fazie przed-produkcyjnej.

Pojawiła się nowa grupa tak zwanych „sprzątaczy” na czerwonym rynku. Są to ludzie zajmujący się sprzedażą ludzkiego mięsa, organów, krwi i innych rzeczy związanych z perwersjami. W momencie, gdy nie dogadują się z rosyjską mafią rozpoczynają się prawdziwe kłopoty. Zapowiada się krwawe widowisko.

Źródło: IMDB