Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

“Lwie Serce 2” z Van Damme jeszcze w tym roku?

Tak wielu z Nas by chciało, żeby Jean-Claude Van Damme wrócił do kin na najwyższym poziomie. Tak jak za starych dobrych lat. Wychowaliśmy się na “Kickboxerze”, “Krwawym Sporcie” i “Lwim Sercu”. Niestety z kontynuacji tego pierwszego wyszła straszna klapa i wielka szkoda, że aktor w ogóle wziął w tym udział. Mam wielką nadzieję, że “Lwie Serca 2” będzie tym filmem na który czekamy najbardziej. Zwłaszcza, że część pierwsza była jednym z najlepszych tytułów w jego filmografii.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jean-Claude potwierdził, że zdjęcia do “Lionheart 2” ruszą pod koniec tego roku. To świetna wiadomość, jedna z nie wielu tych, o których jak pisze to mam ten “dreszcz”. Bardzo bym chciał, żeby to wyszło z uwagi na sentyment jakim darzę oryginał. Póki co jeszcze nie wiele wiemy. Fajnie by było, gdyby za cały projekt odpowiadali ludzie, którzy pracowali nad produkcją w 1990 roku. Czy “Lwie Serce 2” sprowadzi Van Damme na właściwie tory? Zobaczymy. Póki co czekamy na premiery “Black Water”, “We Die Young” i “The Bouncer”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: MovieWeb.com

Miejsce na Twoją reklamę.
AKTUALNOŚCI

Niektórzy czekają na “Niezniszczalnych 4”, a niektórzy na “Johna Wicka 4”, czy “Godziny Szczytu 4″… ale są też tacy, którzy czekali na tytuł “Re:...

VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Trochę zmian, nowe intro i nowa grafika. Postanowiłem odpowiedzieć na część z Waszych komentarzy. Większość z nich dotyczy Van Damme’a, Seagala i Stallone’a.

VIDEO BLOG

Dzisiaj kilka słów na temat filmu, który miał powstać – “Lwie Serce 2”. Wcześniej poruszyłem już temat innych projektów Van Damme’a – “The Eagle...