Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Kolejne kobiety oskarżają Stevena Seagala o napastowanie seksualne.

Tym razem nie będę wyśmiewał sytuacji, bo nie jest mi do śmiechu. Jestem wkurzony, Steven Seagal, którego uwielbiałem za czasów dzieciństwa, którego filmy takie jak “Szukając Sprawiedliwości”, czy “Nico: Ponad Prawem” budowały mój światopogląd i uczyły mnie w jasny i wyraźny sposób co jest dobre, a co nie… znów zostaje oskarżony o jakieś zboczone akcje z podtekstem seksualnym. Jestem tym trochę zmęczony.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jakiś czas temu informowałem o tym, że padły oskarżenia ze strony aktorki z filmu “W Morzu Ognia” o to, że Seagal zaprosił ją na casting do domu i postawił w dwuznacznej sytuacji, trochę dziwacznej, przywitał ją z szlafroku i zasiadł na swoim tronie w salonie. Pisało się też nie jednokrotnie o jego castingach, które miał przeprowadzać w pokojach hotelowych. We wszystkim jest ziarno prawdy i z całą pewnością nie jedna aktorka trafiła do jego filmu przez łóżko. A te, które miały w sobie zdrowy rozsądek teraz stawiają oskarżenia i żalą się publicznie. Wszystko to o kant dupy rozbił.

Miejsce na Twoją reklamę.

Podobnie ma się sprawa z obrażaniem dziennikarek i nazywanie ich kurwami w prywatnych rozmowach podczas realizacji “Nico”. Niestety, ale tutaj stanę w obronie Stevena, miał prawo wyrazić swoją opinie, a dziennikarze to często hieny. Słownictwo nie ma tu wiele do rzeczy, bo jak się z kimś gada prywatnie to gada się tak jak myśli. A jak ktoś się wkurwi, to się wkurwi… oczywiście Seagal to osoba publiczna i powinien się kontrolować, ale do cholery, jakich on ma znajomych, że go nagrywają? W każdym razie padły kolejne oskarżenia, które z całą pewnością mają na celu rozgłos i bardzo możliwe, że są prawdziwe.

Aktorka Jenny McCarthy była na przesłuchaniu do filmu “Liberator 2″… stawiła się na casting, a czekał na nią tylko Seagal rozłożony na kanapie klepiąc w poduszkę i mówiąc, żeby usiadła i się rozluźniła. Kiedy aktorka odmówiła, Seagal zaczął opowiadać o swojej przeszłości chcąc zaimponować, a później poinformował, że w filmie jest scena do odegrania nago, po czym poprosił aktorkę o zdjęcie sukienki. Ta się nie zgodziła. Swoją historię opowiadała już w 1998 roku, ale na fali wylewu dawnych akcji Seagala postanowiła o sobie przypomnieć.

Miejsce na Twoją reklamę.

Niestety to nie koniec doniesień, do Jenny dołączyła aktorka z serialu “CSI: Miami” – Eva LaRue, którą Seagal zaprosił na rozmowę do swojego pokoju, przywitał ją w japońskim kimono, pod którym miał tylko gacie, bo jak się okazuje, zaprezentował je aktorce. Sytuacja była dwuznaczna.

Eh… co to się dzieje, niezły rozrabiaka z tego Seagala, ale drogie Panie też przesadzają, nic się nie stało, do niczego nie doszło, no ale przyszedł taki czas w Hollywood, że wszystko wychodzi na jaw. Wolałbym o tym wszystkim nie wiedzieć i pamiętać Stevena tylko z dobrych filmów.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.
AKTUALNOŚCI

Dosłownie kilka dni temu zastanawiałem się w jednym z artykułów, czy Steven Seagal zakończył karierę, ponieważ nie wystąpił w żadnej produkcji przez ponad trzy...

ARTYKUŁY

Postanowiłem poruszyć ten temat, bo za bardzo się o nim nie mówi. Steven Seagal zafundował nam kilka rewelacyjnych filmów, o których będziemy zawsze pamiętać....

AKTUALNOŚCI

Steven Seagal budzi spore kontrowersje w oczach mediów swoimi decyzjami, ale znając jego korzenie mam trochę bardziej stonowane emocje. Aktor po prostu wrócił tam...

VIDEO BLOG

Druga część i jakże ciekawa na temat filmów Stevena Seagala. Kto by pomyślał, że rozmowa o gniotach będzie tak emocjonująca? Dużo ciekawostek na temat...