Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Jackie Chan zostanie łowcą demonów w “Knight Of Shadows”.

Jackie Chan nie zwalnia tempa, czego efektem są nowe produkcje, a jest ich sporo. Po światowej premierze jest już “Cudzoziemiec” (“The Foreigner”), na swój kinowy debiut czeka już “Stal We Krwi” (“Bleeding Steel”) oraz “Podróż Do Chin” (“VIY 2: Journey To China”). W ostatnich wywiadach zdobywca Oscara informował, że już wkrótce wejdzie na plan “Godzin Szczytu 4” (“Rush Hour 4”), ale nic nie wspomniał o innym projekcie, który jest już w fazie przed-produkcyjnej, czyli o produkcji fantasy “Knight Of Shadows”.

Miejsce na Twoją reklamę.

Tak jak to zazwyczaj bywa, ciężko cokolwiek przewidzieć i tak jest w tym przypadku. O “Rycerzu Cieni” nic się nie mówiło i nagle wyskoczył, a Jackie Chan podpisał kontrakt. Jest to chińska produkcja fantasy pomieszana z akcją. Film jest opisywany jako epicki, przepełniony dobrą komedią, wieczną miłością i efektami.

Miejsce na Twoją reklamę.

Jackie Chan ma wcielić się w łowcę demonów, które chcą przejąć władzę nad światem i porywają wiejskie dziewczęta. Bohater wyrusza im na ratunek w towarzystwie przyjaznych mu potworów.

Opis fabuły brzmi lekko dziwacznie, a ja nawet w dzieciństwie nie interesowałem się takim rodzajem kina, więc i teraz nie pałam radością. Trzeba jednak przyznać, że to niezła odskocznia dla Jackiego. Za reżyserię filmu będzie odpowiadał Vash, scenarzystą jest debiutant. Premiera planowana jest na 2019 rok.

Miejsce na Twoją reklamę.

Miejsce na Twoją reklamę.
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Postanowiłem podzielić się z Wami moją historią związaną z filmami Jackie Chana. Pierwszym tytułem, który z nim widziałem była “Draka w Bronxie” z 1995...

VIDEO BLOG

Wiele razy słyszałem pytanie – dlaczego Van Damme i Seagal nie występują już w filmach kinowych? Postanowiłem na nie odpowiedzieć i poruszyć też temat...

FILMY

Tytuł angielski: Shanghai NoonData premiery: 23 maja 2000Kraj: USA, Hong KongGatunek: Akcja / Przygodowy / Sztuki Walki / KomediaReżyseria: Tom DeyScenariusz: Miles Millar, Alfred...