Faviola Dadis o Seagalu: „Łapał mnie za krocze i biust”.

Steven Seagal nadal pod lawiną oskarżeń o molestowanie seksualne.

Steven Seagal, Regina Simons

Steven Seagal ma naprawdę sporo na głowie. W ciągu ostatnich dwóch lat został wielokrotnie oskarżony o molestowanie seksualne. Sprawa wydaje się być bardzo poważna, ponieważ poszkodowanych kobiet jest naprawdę dużo. Do prokuratury trafiła już sprawa gwałtu Reginy Simmons i nie tylko. Aktualnie ciągnie się z nim sprawa molestowania seksualnego aktorki i modelki Favioli Dadis.

Kobiety nie odpuszczają i nagłaśniają sprawę tak jak tylko mogą. Niestety lub stety, nie mi oceniać – nie wszędzie są traktowane poważnie. Załączam Wam pół godzinny materiał video z konferencji, podczas której Simmons i Dadis opowiadają co się działo. Sytuacja „łapania za krocze i biust” miała mieć miejsce podczas kastingu w 2002 roku. Właściwie wszystkie oskarżenia wytoczone przeciwko Stevenowi są podobne na przestrzeni lat. Daje to do myślenia. Za sprawiedliwość odpowiedzialny jest Sąd, ale uważam, że coś musi być na rzeczy. Tych historii jest zbyt wiele, a mistrz aikido aniołem nigdy nie był.

Faviola Dadis idzie w zaparte i teraz oskarżyła holenderską telewizję. Chodzi o to, że dziennikarze z góry jej powiedzieli, że nie wierzą w ani jedno jej słowo. Uważają, że jej opowieści są niewiarygodne. Dadis uważa, że „To ją zabiło”, więc już nie chodzi do telewizji. Za to wydzwania do portali internetowych. Podobno prokurator w Los Angeles rozpatruje sprawę. Ja czekam na jakieś finalne oficjalne decyzje, bo to wszystko cholernie śmierdzi.

Źródło: TheWrap

FAVIOLA DADIS I REGINA SIMMONS OSKARŻAJĄ SEAGALA.