Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Córka Jackie Chana jest lesbijką i chce pieniędzy.

Wydawałoby się, że Jackie Chan jest ideałem i osobą, którą wszyscy uwielbiają i kochają. W zasadzie tak jest, ale ma nieślubną córkę Ettę Ng z modelką Elainą Ng, która się urodziła jak Chan był już w związku małżeńskim z Joan Lin, z którą zresztą jest po dziś dzień. Tak to już jest, że nawet jeśli sama gwiazda filmów sztuk walki uchodzi za wzór, to rozrabiają jej dzieciaki. Tak było kilkukrotnie na przykładzie syna Jeana-Claude Van Damme i tak jest z dziećmi Jackie Chana.

Miejsce na Twoją reklamę.

Zawsze jest mi przykro jak muszę pisać o takich wygibasach, zwłaszcza jeżeli chodzi o ludzi, których jestem fanem i bardzo szanuję ich dokonania. Z synem Jackie Chana było już kilka akcji, podczas ostatniej z nich został aresztowany za posiadanie w mieszkaniu dużej ilości marihuany. Po tej sytuacji aktor nie zamieścił syna w swoim testamencie. Powiedział, że dał mu mieszkanie, możliwości i wszystko co powinien dać, po to by młody się rozwijał. Chan zawsze podkreślał, że samemu dzięki swojej ciężkiej pracy osiągnął to co ma. Nikt mu nic nie dał i tego samego chce nauczyć swoje dzieci. Zgadzam się z tym.

Miejsce na Twoją reklamę.

Teraz pojawia się córka Jackie Chana – Etta Ng. 18-latka już w zeszłym roku świrowała, była próba samobójcza i usiłowanie zwrócenia na siebie uwagi mediów. Miała zarzuty do całego świata, do mamy z którą się wychowuje i ojca Jackie Chana, którego ojcem nie nazywa. Później wybuchła kolejna sensacja, Etta zaczęła zamieszczać zdjęcia na Instagramie ze swoją partnerką wszędzie podkreślając fakt, że jest lesbijką.

Innymi słowy, w głowie się popierdoliło. Teraz sprawa poszła jeszcze dalej. Etta nagrywa wzruszające filmiki, wrzuca je do sieci i mówi całemu światu jak to jest jej trudno jako lesbijce. Opowiada o tym jak “prawie” jest bezdomna i musi mieszkać pod mostem. Jak to nikt nie chce jej pomóc i jak wszyscy ją olewają, bo jest lesbijką. Jak odwróciła się od niej rodzina i przyjaciele, właśnie dlatego… Powiem Wam szczerze, że takiego użalania się i gadania bzdur nie zniósł by chyba żaden ojciec. Opierdol i do roboty, a nie internety…

Miejsce na Twoją reklamę.

Mama Etty krótko i na temat skwitowała zachowanie swojej córki – “Uważam, że jeśli nie mają pieniędzy to powinni znaleźć pracę. Po co się filmować, wrzucać do internetu, opowiadać o tym jak się jest spłukanym i kim jest jej ojciec. Ludzie na całym świecie ciężko pracują i nie polegają na czyjeś sławie, tylko po to, żeby zdobyć pieniądze.” – Elaine Ng.

Jackie nie odniósł się do całej sytuacji, ale z pewnością ma już dość takich wybryków. Świat powoli wariuje, a my jesteśmy świadkami tego jak nie radzą sobie w życiu dzieci gwiazd.

Miejsce na Twoją reklamę.

Źródło: People.com

Miejsce na Twoją reklamę.
VIDEO BLOG

To już trzeci epizod z serii “Re: Akcja”, w której odpowiadam na Wasze komentarze dotyczące filmów i gwiazd kina sztuk walki oraz akcji.

VIDEO BLOG

Postanowiłem podzielić się z Wami moją historią związaną z filmami Jackie Chana. Pierwszym tytułem, który z nim widziałem była “Draka w Bronxie” z 1995...

VIDEO BLOG

Wiele razy słyszałem pytanie – dlaczego Van Damme i Seagal nie występują już w filmach kinowych? Postanowiłem na nie odpowiedzieć i poruszyć też temat...

FILMY

Tytuł angielski: Shanghai NoonData premiery: 23 maja 2000Kraj: USA, Hong KongGatunek: Akcja / Przygodowy / Sztuki Walki / KomediaReżyseria: Tom DeyScenariusz: Miles Millar, Alfred...