Kontakt

Wpisz aktora lub tytuł filmu.

KinoSztukWalki.plKinoSztukWalki.pl

AKTUALNOŚCI

Bob Wall do Stevena Seagala: “Jeśli jeszcze raz obrazisz Bruce’a Lee, to Cię zajebię!”

Wreszcie wypowiedział się ktoś, kto ma coś do powiedzenia, czyli legendarny Bob Wall. Tak to robi stara szkoła z krwi i kości. Wall posiada czarny pas 9-tego stopnia w karate, jest bliskim przyjacielem Chucka Norrisa i Bruce’a Lee, u którego boku wystąpił w “Wejściu Smoka”, “Drodze Smoka” i “Grze Śmierci”. Taka persona nie może sobie pozwolić na to co wygaduje Steven Seagal i w jaki sposób postępuje. Bob prosto z mostu powiedział co myśli.

Miejsce na Twoją reklamę.

Sprawa dotyczy wywiadu ze Stevenem Seagalem, w którym ten prosto w oczy kłamie dziennikarza, że dobrze się znał z Brucem Lee, był jego najlepszym uczniem i wymieniali się doświadczeniem. Co oczywiście jest wymyśloną bzdurą i trzeba mieć nieźle nawalone w głowie, żeby takie rzeczy gadać publicznie. Seagal nigdy nie poznał Lee, a takie gadanie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Poniżej przedstawiam wywiad, w którym gruby mistrz mistrzów i molestowania seksualnego wypowiada się na temat Bruce Lee.

Miejsce na Twoją reklamę.

STEVEN SEAGAL KŁAMIE NA TEMAT ZNAJOMOŚCI Z BRUCE LEE

Miejsce na Twoją reklamę.

Bob Wall, wieloletni przyjaciel Lee, postanowił się wypowiedzieć na ten temat w grudniu 2017 roku udzielając wywiadu dla Diabolique Magazine. Nie szczędził słów na temat Seagala: “Jeśli jeszcze raz obrazisz Bruce’a Lee, to Cię zajebię!”. Krótko i na temat. Powiem szczerze, że za takie brednie i to co odstawia Seagal powinien zostać wywalony na zbity ryj. W środowisku mistrzów sztuk walki nie jest szanowany, uznawany jest z kłamcę i buca, który tak naprawdę mało ma wspólnego z tematem, nie mówiąc już o szacunku i jakimkolwiek honorze. Poniżej nagranie dźwiękowe z wywiadu z Bobem Wallem.

BOB WALL PROSTO Z MOSTU NA TEMAT SEAGALA

Miejsce na Twoją reklamę.

Przypomnę, że Wall też się kiedyś wypowiadał na temat Jeana-Claude Van Damme i jego krzywej akcji, którą wykonał w stronę Chucka Norrisa, która ma związek z “Krwawym Sportem”. Jak dobrze pamiętamy, Van Damme pomagał Norrisowi przy “Zagubionym w Akcji” w 1984 roku.

Miejsce na Twoją reklamę.

Dobrze, że są jeszcze ludzie, którzy mają wartości i zasady, fajnie, że mają ochotę się czasami odezwać i powiedzieć co myślą. Gdyby Bruce Lee żył, to skopałby dupę Seagalowi w mgnieniu oka.

Miejsce na Twoją reklamę.
1 Comment

1 Comments

  1. Master

    20/08/2023 at 11:30

    Seagal nie ma poziomu i pokazuje swoje bezsensowne umiejętności. jak spotkał się z mistrzem winy Chin to był w czarnej dupie. pokaż który przedstawiał na ulicy i w filmie nie obronił się tymi technikami. wiem że każdy kto stoczył na ulicy walkę rozumie co to znaczy i nie da się obronić takimi technikami.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *
VIDEO BLOG

Tym razem postanowiłem powiedzieć kilka słów na temat legendy. Chuck Norris musiał przejść długą i wyboistą drogę zanim trafił na ekrany kin. Pierwszy poważny...

VIDEO BLOG

To już siódmy odcinek z serii “RE: AKCJA”, w którym odpowiadam na Wasze komentarze. Tym razem kilka słów na temat najlepszych filmów z takimi...

VIDEO BLOG

Po kilku latach ciszy w końcu pojawił się projekt, w którym ma wystąpić Steven Seagal – “Juji Gatame”, czyli dramat sportowy o Judo. Scenariusz...

VIDEO BLOG

Kolejny epizod z Topową Dychą. Tym razem wziąłem na warsztat jedną z największych gwiazd Kina Akcji. Steven Seagal budzi wiele kontrowersji, ale jedno jest...