„Three Coyotes”, czyli kolejny film od JCVD.

Jean-Claude Van Damme planuje realizację westernu „Trzy Kojoty” („Three Coyotes”).

Trzy Kojoty ("Three Coyotes") - Jean-Claude Van Damme

Mamy kolejną dawkę wiadomości z Festiwalu Filmowego w Cannes. Na budynkach został rozwieszony olbrzymi plakat kolejnej produkcji z Jean-Claude Van Damme. Mowa tutaj o westernie zatytułowanym „Trzy Kojoty” („Three Coyotes”). Jeszcze nie mamy żadnych informacji na temat tego filmu oprócz zdjęcia powyżej – czytaj Kristopher Van Damme w obsadzie. Wygląda na to, że aktor powróci na pustynie po prawie 20 latach, bo tyle czasu minęło od filmu „Piekielna Walka” („Inferno”).

Oficjalne stanowisko JCVD do swoich przyszłych projektów wygląda następująco. Na premierę czeka „Czarna Woda” („Black Water”) i trzy kolejne filmy, które są w fazie po-produkcyjnej, czyli w montażowni. Chodzi o „Umrzemy Młodo” („We Die Young”), „Wykidajło” („The Bouncer”) i „Pełnia Miłości” („Full Love”). Oprócz tych projektów aktor zapewnił, że rozpoczyna pracę nad „Double X2 Action” i właśnie „Three Coyotes”.

Niestety nie padła żadna informacja odnośnie planowanych wcześniej sequeli – „Lwie Serce 2” („Lionheart 2”) i „Quest 2” („The Quest 2”). Może to świadczyć o tym, że filmy te zostają odsunięte na dalszy plan… póki co.

Źródło: RodinEnt

Warto Sprawdzić

Komentarze

komentarzy