„Mechanik 3” z Jasonem Stathamem w planach?

Czy Jason Statham wystąpi w filmie „Mechanik 3”?

Mechanik 3 ("Mechanic 3") - Jason Statham

Jason Statham od prawie roku pracował nad filmem „The Meg”. Produkcją za ponad $150 milionów, która będzie miała premierę 10 sierpnia 2018 roku. Wiemy też już od dawna, że w planach ma wziąć udział w projekcie „Agentka 2” („Spy 2”). Teraz podczas Festiwalu Filmowego w Cannes okazało się, że gdzieś w dalekich planach tli się pomysł na realizację „Mechanika 3” („Mechanic 3”).

Co prawda doniesienia odnośnie tego projektu należy traktować w przymrużeniem oka, ale to nie zmienia faktu, że jest nadzieja. Skoro w Cannes ukazał się plakat z tytułem „Mechanik 3” to znaczy, że jest coś na rzeczy. Z całą pewnością producent Avi Lerner traktuje ten projekt poważnie i kwestią czasu są poważne rozmowy na ten temat. Jaki jest powód? Prosty. Ludzie lubią „Mechanica” i chodzą na niego do kina.

Pierwsza część „Mechanika” zarobił $76 milionów, natomiast sequel osiągnął rezultat dwukrotnie większy – $125 milionów. Nic nie stoi przecież na przeszkodzie, żeby przygarnąć jeszcze parę baniek. To tylko zapowiedź producenta, Statham jeszcze nic nie podpisał. Zanim dojdzie do realizacji „Mechanika 3” musimy jeszcze poczekać na „Rambo V: Ostatnia Krew” i „Niezniszczalnych 4”.

Źródło: AdoroCinema

Komentarze

komentarzy