„Ip Man 4” powstanie ! Donnie Yen i Wilson Yip ponownie łączą siły !

Donnie Yen - Ip Man 4, Yip Man 4

Dobre wieści dla fanów trylogii „Ip Man”. Donnie Yen jeszcze niedawno mówił, że trzecia odsłona filmu może być jego ostatnim występem w filmie kung fu. Co poniektórzy pewnie pamiętają, że namówienie go do wystąpienia w trzeciej części nie było łatwe. Dla większości widzów było jasne, że na trylogii się skończy i dla mnie też, do głowy mi nie przyszło, że w planach może być „Ip Man 4”. A jednak… kolejna część została oficjalnie zapowiedziana przez Donnie Yena na facebooku!

„Chciałbym się z wami podzielić bardzo ekscytującą wiadomością, dzisiaj wieczorem rozmawiałem z moim dobrym przyjacielem Wilsonem Yip, który wyreżyserował wszystkie części seri „Ip Man”, zdecydowaliśmy, że będziemy kontynuować naszą współpracą, a nasz kolejny projekt to „Ip Man 4″!” – Donnie Yen

Nie wiem jak wam, ale mi się podoba taki pomysł, byle już więcej nie angażować Mike’a Tysona. Kto wie… jeżeli film wciąż będzie odnosił takie sukcesy kasowe to Donnie Yen może się starzeć wraz z postacią Yip Mana. Wygląda na to, że to jego „życiówka”. Za scenariusz będzie odpowiedzialny ponownie Edmund Wong, budżet produkcji to $22 mln. Zdjęcia do filmu mają się rozpocząć w 2018 roku! Czekamy !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *