Gary Daniels w nowym filmie akcji !

Gary Daniels na stałe zapisał się w Kinie Sztuk Walki w latach 90-tych. Wystąpił u boku największych gwiazd gatunku i był angażowany na pierwszy plan w wielu solidnych filmach akcji. Wystarczy przypomnieć takie filmy jak „Mordercza Triada”, „Gdy Księżyc Ma Barwę Krwi”, „Biały Tygrys”, czy „Furia”, gdzie solidnie kopał tyłki obibokom. Oprócz tego miał mniejsze role, między innymi w „Miejskim Łowcy”, gdzie miał okazję sprawdzić się z Jackie Chanem, czy w „Krwawej Pięści IV”, gdzie mierzył się z legendą kickboxingu – Donem „The Dragonem” Wilsonem. Kilka lat temu mogliśmy oglądać z nim kilka scen w naszych polskich kinach, ponieważ został zaangażowany do projektu Sylvestra Stallone – „Niezniszczalni”.

Gary Daniels pomimo siwizny i wąsa nadal trzyma się nieźle, nie odpuszcza i od czasu do czasu dostaje rolę główną lub drugoplanową. Całkiem niedawno zakończyły się zdjęcia do filmu „Zemsta” („Vengeance”). Premiery możemy się spodziewać w tym roku, ale czy warto czekać? Pewnie zobaczymy po zwiastunie jak tylko się pojawi. Jedno wiemy, będzie to film akcji, a obok Danielsa niestety nie zobaczymy znanych twarzy… ludzie odpowiedzialni za produkcje też niestety nie świecą hitami w portfolio.

Były żołnierz dowiaduje się o morderstwie swojego najlepszego przyjaciela. Wyrusza w misję, aby dowiedzieć się co się stało i odnaleźć morderców. Odkrywa spisek i eliminuje wrogów jednego po drugim.

Komentarze

komentarzy