„Five Against A Bullet” z Jackie Chanem ma reżysera !

Dobre wieści z obozu Jackie Chana, który w robieniu filmów jest ostatnimi czasy „Szybszy Od Błyskawicy”. W zeszłym roku dostaliśmy od niego dwa: „Dorwać Wattsa” i „Szlak Tygrysów”. Jeśli nie widzieliście tego pierwszego – to nadrabiajcie starty, na drugi jeszcze czekamy, ponieważ jeszcze jest grany w kinach. Na początku tego roku otrzymaliśmy kolejny tytuł – „Kung Fu Joga”, ta indyjsko-chińska koprodukcja zarobiła już na całym świecie ponad $260 milionów, co jest olbrzymim sukcesem, w końcu ten wynik przebija sukces kasowy „Godzin Szczytu” i „Godzin Szczytu 3”. Na swoją premierę czekają dwa kolejne zrealizowane już filmy z Chanem – „Cudzoziemiec” i „Stal We Krwi”. Jak się okazuje, już za jakiś czas Jackie pojawi się na planie „Five Against A Bullet”.

„Pięciu Naprzeciw Kuli” to film realizowany dla Sony przy współpracy z Columbia Pictures i firmą Jackie Chana. Jest to produkcja amerykańska, do której na początku zaangażowany był sam Bruce Willis. Finalnie po 2 latach od powstania pomysłu wiemy już, że główną postać zagra Jackie. Przypominam, że ostatnim amerykańskim filmem, w którym wystąpił był remake „Karate Kid”.

Szykuje się solidny thriller-akcji, ciekawe co? Jackie Chan po raz pierwszy został zaangażowany do tak poważnej roli, tu nie będzie wygłupów, tu będzie ostre kino z krwi i kości. Do projektu został przydzielony reżyser, jest nim Jeffrey Nachmanoff, który ma na swoim koncie dobry film „Zdrajca” i kilka seriali telewizyjnych. Czekamy na więcej informacji. Cały czas w kolejce do realizacji czeka „Kowboj z Szanghaju 3”.

Komentarze

komentarzy