Donnie Yen i Andy Lau w amerykańskim zwiastunem „W Pogoni Za Smokiem”.

Tyle już pisałem o nowych filmach nad którymi pracuje Donnie Yen, że przegapiłem tytuł, który miał premierę kilka miesięcy temu – „W Pogoni Za Smokiem”. Jest to najnowszy film z Yenem, który stał się olbrzymim hitem w Chinach, zarobił bowiem sumkę ponad $86 milionów. Jest to zdecydowanie spory sukces, który zaowocował tym, że film idzie na szerszy rynek. Skutkiem tego jest amerykański zwiastun, który nam zaserwowali producenci.

W obsadzie znalazł się nie tylko Donnie Yen („Ip Man”), ale i inna gwiazda wschodu – Andy Lau. Tego drugiego Pana możecie kojarzyć z doskonałej trylogii „Piekielna Gra”, którą amerykanie później przerobili na obsypaną Oscarami „Infiltrację” z Leonardo Di Caprio. Za reżyserię i scenariusz „Chasing The Dragon” odpowiada Jing Wong, jeden z najbardziej produktywnych ludzi w Hong Kongu. Film jest oparty na faktach i mocno pomieszany z intrygą kryminalną.

Imigrant z Chin kontynentalnych przybywa do Hong Kongu i staje się bezlitosnym bossem narkotykowym. Fani talentu Yena powinni być zadowoleni. Zapraszam do sprawdzenia zwiastunu.

W POGONI ZA SMOKIEM („CHASING THE DRAGON”) – ZWIASTUN

 

Komentarze

komentarzy