Czy powstanie drugi sezon „Cobra Kai”? Kontynuacja „Karate Kid” odniosła sukces.

Drugi sezon „Cobra Kai” powstanie. Legenda „Karate Kid” wciąż trwa.

Cobra Kai ("Cobra Kai") - Ralph Macchio

Bardzo dobra informacja, na którą czekałem. Wiem, że jest tutaj wielu fanów serii „Karate Kid”, którzy się wychowali na tym filmie. Ja z pewnością i uważam tą pozycję za wyjątkową. A nominacja do Oscara dla Pat Mority za pierwszą część nie była przypadkowa. To były produkcje z przesłaniem, z wartościami, uczyły życia i miały coś do przekazania. Nie tak jak te nowe filmy nastawione na efekty i brak treści (czytaj: nowy „Kickboxer”). Jak zatem ma się sprawa z serialem „Cobra Kai”, który jest kontynuacją „Karate Kid”?

Do końca nie odpowiem na to pytanie. Powód jest jeden – jeszcze nie obejrzałem serialu do końca, bo zobaczyłem dopiero 3 odcinki. YouTube zaserwował nam 2 w gratisie, a za każdy kolejny trzeba zapłacić 6zł. I to nie jest problem, postanowiłem, że mam czas na 2 w tygodniu, więc koszt paczki fajek mnie nie przeraża. Uważam to za uczciwy deal, biorąc pod uwagę to co dostałem. A co dostałem w pierwszych 3 odcinkach?

Johnnego (William Zabka) i Daniela (Ralph Maccio), bohaterów oryginału. Świetny scenariusz, reżyserię, wspomnienia, sentyment, klimat lat 80-tych, a to wszystko stworzone w taki sposób, że nawet młody widz będzie zadowolony. Właściwie nie mam słów. „Cobra Kai” to moje dzieciństwo. Ludzie odpowiedzialni za tą produkcję znaleźli złoty środek. Dali nam- starym fanom – wszystko to czego potrzebujemy, a i zachęcili młodych do oglądania. To niesamowite.

Pierwszy sezon ma 10 odcinków, a pierwszy z nich został już obejrzany grubo ponad 20 milionów razy. To olbrzymi sukces, nie porównywalny ze zdjętym z anteny „Jean-Claude Van Johnsonem” z Van Damme. Dlatego oczywistym jest, że powstanie drugi, również 10-cio odcinkowy sezon „Cobra Kai”. Zdjęcia rozpoczną się na jesień, premiera na początku 2019 roku.

Źródło: DanOfGeek

Warto Sprawdzić

Komentarze

komentarzy