Arnold Schwarzenegger dołącza do obsady „Kung Fury 2”?

Schwarzenegger i Hasselhoff znalaźli się w obsadzie „Kung Fury 2”.

Kung Fury ("Kung Fury") - Arnold Schwarzenegger

Ciekawa informacja się pojawiła odnośnie planów filmowych Arnolda Schwarzeneggera. My jako fani czekamy wciąż na premierę rosyjskiego „Viy 2: Podróż Do Chin”, gdzie aktor pojawił się gościnnie wraz z Jackie Chanem. Po powrocie ze szpitala, gdzie przeszedł operacje serca czeka go dość napięty grafik. Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do „Terminatora 6”, w kolejce stoją również „Bliźniacy 2”, „Legenda Conana” i serial „Outrider”, ale to nie koniec. Arnold właśnie dołączył do obsady pełnometrażowego filmu „Kung Fury” lub „Kung Fury 2”, jak kto woli.

Dla jasności, o co chodzi z tym „Kung Fury”. Sprawa jest prosta, dwa lata temu debiutant David Sandberg napisał scenariusz i wyreżyserował film krótkometrażowy o tym tytule. Produkcja była tak zwariowana, że znalazła swoich fanów na całym świecie. Możecie ją obejrzeć na YouTube, gdzie – UWAGA! – obejrzało ją już ponad 30 milionów ludzi. To wynik gigantyczny, sukces odniesiony przez tą 30 minutową produkcję był nie do przewidzenia.

Nie dziwi więc fakt, że autor postanowił zrobić ten film na „grubo” w pełnym metrażu, a odniesiony sukces pozwala mu na zatrudnienie gwiazd i oto właśnie jedną z nich jest Arnold Schwarzenegger, a drugą David Hasselhoff (znany nam z serialu „Słoneczny Patrol”). Tytułowy „Kung Fury” to oczywiście David Sandberg. Film jest „kosmiczny”, bo trudno to inaczej określić, a sam facet ma łeb pełen wyobraźni, w dodatku czuwa nad każdym etapem produkcji. Szykuje się coś nietuzinkowego. Data realizacji nie jest jeszcze znana, ani szczegóły roli Arnolda. Poczekamy, to zobaczymy.

Źródło: HollywoodReporter.com

Warto Sprawdzić

Komentarze

komentarzy